Na kontaktoni

+355 69 603 3030

E-Mail

info@emakdivani.com

EMAK DIVANI VENDI KU TAKOHET STILI NEOKLASIK DHE MODERN

EMAK DIVANI VENDI KU TAKOHET STILI NEOKLASIK DHE MODERN

Ne EMAK DIVANI  do gjeni nje shumllojshmeri produktesh

Welcome To Your Dream World

Welcome To Your Dream World

Arcuutdapibus arculiquam erat volutpat penatibus etmagnis.

CILESI DHE GARANCI

CILESI DHE GARANCI

Ne EMAK DIVANI   cilesia dhe garancia jane elementi kryesore i punes  tone

Very Beautiful Furniture Can Be Yours

Very Beautiful Furniture Can Be Yours

Maecenas acrutrum arcu ut dapibus arculiquam erat volutpat penatibus etmagnis.

Miresevini ne shtepine e endrrave

Miresevini ne shtepine e endrrave

EMAK DIVANI aty ku endrrat tuaja behen realitet!

It’s Pleasant To Be At Home!

It’s Pleasant To Be At Home!

Volutpat arculiquam erat penatibus Arcuutdapibusetmagnis.

Cfarë ofrojmë ne

EmakDivani që prej 2002 ofron për tregun Ndërkombëtar një larmishmëri produktesh si: Kende, Kolltuqe, Poltrone etj...

Arredim salloni

Arredim salloni

EMAK DIVANI ofron arredimin e sallonit tuaj me kendet dhe divanet me ne trend te momentit me cilesi dhe garanci te larte

Arredim per Hotele Zyra dhe Bare

Arredim per Hotele Zyra dhe Bare

EMAK DIVANI ofron arredimin e hotelit ,zyres dhe barit tuaj me produktet tone te nje cilesie te larte

KOMPLET DIVANE LEO

Komplet Divane LEO modern dhe komod per sallonin tuaj

 • Komplet Divane Leo.
 • I pershtatshem per hapsira te medha.
 • Material cilesor.
 • Rezistent ndaj lengjeve dhe njollave te ndryshme.
 • Permasa dhe ngjyra personalizohet sipas deshires se klientit.
 • 3 vendesh me mekanizem hapjeje.
 • Best Seller i ketij sezoni.

PSE DUHET TE ZGJIDHNI EMAK DIVANI

01

CILESI DHE GARANCI

EMAK DIVANI ofron produkte cilesore per tregun vendas dhe me gjere

02

MATERIALET

Materiale cilesore te importuar nga Italia ,Turqia dhe Greqia

03

STAFI I PUNES

Stafi i punes i kualifikuar dhe me eksperience nga vendet Europiane

KEND IRIS

Kendi Iris ka ne perberjen e saj materiale cilesor qe e bejn kendin te rehatshem dhe qe i reziston kohes

 • Materiale antialergjike.
 • Copa nuk deperton lengjet dhe pastrohet nga njollat .
 • Kembet inox.
 • Rezistent ndaj lengjeve dhe njollave te ndryshme.
 • Permasa dhe ngjyra personalizohet sipas deshires se klientit.
 • Sfungjer 6000.
 • Best Seller i ketij sezoni.

EmakDivani.com Deshirat Tuaja , Angazhimi Yne!

Më Shumë Info