Na kontaktoni

+355 69 603 3030

E-Mail

info@emakdivani.com

Emak Divani vendi ku do te gjeni ate qe deshironi

Emak Divani vendi ku do te gjeni ate qe deshironi

Vendi ku do te gjeni ate qe ju kishit deshiruar prej kohesh

EMAK DIVANI VENDI KU TAKOHET STILI NEOKLASIK DHE MODERN

EMAK DIVANI VENDI KU TAKOHET STILI NEOKLASIK DHE MODERN

Ne EMAK DIVANI  do gjeni nje shumllojshmeri produktesh

CILESI DHE GARANCI

CILESI DHE GARANCI

Ne EMAK DIVANI   cilesia dhe garancia jane elementi kryesore i punes  tone

Shume divane te bukura mund te behen pjese e jotja

Shume divane te bukura mund te behen pjese e jotja

Cdo deshire e juaja do te realizohet ne Emak Divani

Miresevini ne shtepine e endrrave

Miresevini ne shtepine e endrrave

Eshte kendshem kur je ne shtepi!

Eshte kendshem kur je ne shtepi!

Me ne arredimi i shtepise tuaj do jete nje qetesim shpirteror

Cfarë ofrojmë ne

EmakDivani që prej 2002 ofron për tregun Ndërkombëtar një larmishmëri produktesh si: Kende, Kolltuqe, Poltrone etj...

Arredim salloni

Arredim salloni

Salloni është pjesa më e rëndësishme e shtëpisë, prandaj duhet që të jetë i mobiluar në mënyrë perfekte. Sfondi me ngjyrë të zbehtë, të errët, apo të bardhë, nuk ka rëndësi, mjafton që të zgjidhni dizajnin e duhur dhe salloni juaj do të duket fantastik.

Arredim zyre,hotele,bare

Arredim zyre,hotele,bare

EMAK DIVANI ofron arredimin e hotelit ,zyres dhe barit tuaj me produktet tone te nje cilesie te larteDIVAN GREI

Divan Grei eshte nje divan qe i pershtatet cdo ambienti me permasa dhe ngjyra sic ju i kerkoni.

 • Divan Grei.
 • I pershtatshem per cdo hapesire
 • Material cilesor.
 • Rezistent ndaj njollave te ndryshme.
 • Permasa dhe ngjyra personalizohet sipas deshires se klientit.
 • E pajisur me mekanizem levizes te krahu
 • Model i ri

PSE DUHET TE ZGJIDHNI EMAK DIVANI

01

CILESI DHE GARANCI

EMAK DIVANI ofron produkte cilesore per tregun vendas dhe me gjere

02

MATERIALET

Materiale cilesore te importuar nga Italia ,Turqia dhe Greqia

03

STAFI I PUNES

Stafi i punes i kualifikuar dhe me eksperience nga vendet Europiane

KEND MILANO

Kendi Milano ka ne perberjen e tij material cilesor,i pershtatshem per cdo ambient tuajin. Ofron komoditet maksimal.

 • Materiale antialergjik.
 • Copa lahet lehte .
 • Kembet inox.
 • Rezistent ndaj lengjeve dhe njollave te ndryshme.
 • Permasa dhe ngjyra personalizohet sipas deshires se klientit.
 • Sfungjer 6000.
 • Me i kerkuari.


Mobileri ne Durres Mobilje me porosi

EmakDivani.com Deshirat Tuaja , Angazhimi Yne!

Më Shumë Info