Na kontaktoni

+355 69 603 3030

E-Mail

info@emakdivani.com

Si te dekorojme shtepine per Krishtelindje


Hapi i pare per ti dhuruar shtepise tuaj magjine e festave ,eshte te zgjedhim ngjyren dhe stilin qe me shume i pershtatet arredimit tuaj .
Per nje stil te arredimit klasik ngjyrat qe duhen, jane ato tradicionalet :e kuqja ,ngjyra e argjendit e floririt,jeshil dhe e  bardhe.
Ngjyra e kuqe:


Ngjyra e floririt dhe argjendit:

Ato jane ngjyra metalike qe perdoren sebashku me ngjyra te tjera si e bardha e kuqja dhe ngjyra jeshile

Modelin e divanit e gjeni KETU


Ngjyra jeshile:
Ngjyra tradicionale e Krishtelindjes,perfaqeson shpresen dhe gjithashtu  bredhin qe mund ta dekorojme me nje pafundesi ngjyrash.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*

*